Ranking

Wedłud ilości publikacji – pracowników Instytutu Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Statystyka publikacji Mathematical Reviews

W pierwszej kolumnie wpisany jest inicjał imienia oraz nazwisko. Kolejność ustalona jest względem drugiej kolumny, gdzie odnotowano rok opublikowania pierwszej pracy. W trzeciej kolumnie podana jest ilość publikacji, w których choć jednym z autorów jest osoba wymieniona w pierwszej kolumnie. Kolejna kolumna pokazuje ilość publikacji odnotowanych z kodem [Institute code] pl-sil*. Ostatnia koluna wymienia pierwsze dwie litery, według Mathematical Subject Classification 2 000, publikacji takim kodem [Primary] wśród publikacji z kodem pl-sil*. Dotyczy ona działów konkurencyjnych: 03, 04, 11, 19, 26, 28, 39, 44, 54. Są to dziedziny, w których przynamiej kilkanaście procent autorów z Polski jest ze Śląska.

Autor  pierwsza wszystkie pl-sil*  MSC
J. Mioduszewski  1 955  46  8  54
A. Lasota  1 957  130  39  28, 54
T. Dłotko  1 961  28  9  -
K. Szymiczek  1 963  54  24  11
W. Kierat  1 964  30  19  44
J. Matkowski  1 969  111  8  39
R. Ger  1 969  80  46  28, 39
K. Baron  1 970  53  30  26, 39
W. Kulpa  1 970  60  28  26, 54
A. Błaszczyk  1 971  33  18  03, 54
J. Drewniak  1 971  21  7  03, 04
J. Ger  1 971  14  8 26, 39, 54
Z. Kominek  1 972  52  32 26, 28, 39
J. Ligęza  1 973  30  15  -
A. Kucia  1 973  26  20 28, 39, 54
M. Turzański  1 973  20  14 03, 26, 54
E. Kasparek  1 973  8  1  -
M. Podhorodyński 1 973  12  7  28
U. Sztaba  1 973  9  6  44
W. Dzik  1 973  9  3  03
J. Chmielowski  1 974  8  0  -
A. Biela  1 974  22  7  03
J. Kalinowski  1 974  15  2  -
A. Sładek  1 975  18  12  11

Autor  pierwsza wszystkie pl-sil*  MSC
P. Wojtylak  1976  24  13  03
M. Kula  1 977  15  7  11
M. Sablik  1 978  37  32  28, 39
A. Nowak  1 978  27?  23  28, 54
T. Dłotko  1 979  41  32  -
J. Konior  1 979  5  0  -
A. Cichocka  1 980  9  6  39, 44
K. Kozioł  1 980  7  7  11
M. Stolarczyk  1 981  4  2  -
W. Jarczyk  1 981  36  22  26, 28, 39
Sz. Plewik  1 981  22  20 03, 04, 26, 28, 54
A. Czogała  1 981  13  11  11, 19
I. Wistuba  1981  2  0  -
H. Gacki  1 981  11  7  -
R. Rudnicki  1 985  42  42  28
K. Łoskot  1 985  10  10  39
J. Walorski  1 987  7  7  26, 39
A. Turski  1 988  4  4  -
J. Socała  1 988  5  5  28
Z. Kiełek  1 988  5  3  -
K. Horbacz  1 989  10  6  -
S. Turek  1 989  5  5  54
J. Kleszcz  1 990  3  3  54
R. Badora  1 991  13  13  39
J. Cholewa  1 992  17  17  -
M. Szyjewski  1 992  4  4  11, 19
J. Morawiec  1 994  10  10  39
T. Połacik  1 994  7  7  03
L. Bartłomiejczyk  1 995  6  6  39
J. Sikorska  1 995  5  5  39
P. Janoska  1 995  1  1  28
T. Szarek  1 996  16  4  11, 28, 39
K. Pichór  1 997  4  3  -
M. Tyran-Kamińska 1 997  3  3  -

Autor  pierwsza wszystkie pl-sil* MSC
P. Koprowski  1 998  2  2  11
A. Wesołowski  1 998  2  2  11
J. Chudziak  1 998  4  4  39
G. Guzik  1 998  3  3  39
K. Piejko  1 998  7  7  39
M. Baczyński  1 999  4  4  03
B. Koclęga  1 999  2  2  39
I. Pawlikowska  1 999  2  2  39
T. Powierża  1 999  3  3  39
T. Szostok  1 999  3  3  39
T. Kulpa  1 999  1  1  -
W. Kubiś  2 000  7  7 03, 54
M. Machura  2 000  1  1  03
R. Tyrala  2 000  1  1  -
M. Ciemiała  2 000  2  2  11
A. Kucharski  2 001  1  1  54
A. Wołowiec-Musiał 2 001  2  2  11
A. Chlebowicz  2 001  2  2  11